O İKİ DİREK VARYA …!

Bir tane Galatasaray’lı arkadaşım demişti. ”Açığın üstü kapanıyor,çok güzel olacak deplasman tribünü ise kapanmayacak”. O anda s.git dedim çocuğa. Az önce ise GolsüzEşitliklik blogunda Bay Kerahet yazmış. Resmini de koymuş, o resimde yukardaki resim.

Islanmak önemli değil, sırf beşiktaşlı taraftar değil geriye kalan 16 takımın taraftarı da ıslanacak orada yağmurlu havalarda. Fazladan 2 direk koyamıyorlar mı? O kadar paraları da mı yok? Kaldı ki bunun para ile de alakası yok…

Reklamlar
 1. Beşiktaş maçından sonra kapatılıyor. Sitemizde “Tüm gayretlere rağmen Galatasaray – Beşiktaş karşılaşmasına Eski Açık Misafir Tribün kısmının kapatma çalışmalarını sonlandırılamamıştır.” denmiş. Ama çalışma bile başlamadı orada. Öncelik kendi kısmımızın kapanması doğal olarak. İki yer aynı anda yürütülseydi kendi kısmımız Beşiktaş maçına yetişmeyebilirdi. Yeni Açık'ta ki seyircilerimiz ve Beşiktaş'lılar için kapüşonlu yağmurluk dağıtılacağı açıklandı.

  Ayrıca sezonda en fazla iki kez geleceğiniz(FTK da eşleşirsek) kısmın üstü kapanmadığı için ne şerefimiz kalmış ne de başka bir şeyimiz. Yavaş gelin biraz. Laf atmaya yer aranılıyor (tüm taraftarlar için geçerli bu, rakibinin yaptığı bir hata bile kaçırılmaz) Orası da kapanacak zaten.

 2. O en son yaptığın yorumu eğer ki bi yerlerin yiyorsa kullanıcı adınla yazda görelim,böyle adsız olarak yazarak kaçak dövüş yapma.

  • Anonymous
  • 10 Eyl 2009

  yorumlarımızı niye yayınlamıyorsun direkçi vermante

 3. yeniaçık kapatılmadığı için deplasman tribünü de kapatılmıyor zaten. yeni açığı da kapatmak zorunda değiliz, kendi stadımız sonuçta. biz kendi imkanlarımızla da yaptırmıyoruz bu işi. GSYİAD'ın bir hediyesi bu. Bütün statlarda stadın en kötü bölümü deplasman tribünü olarak seçilir. bu gelenektir zaten. stadın güzel bölümü ayarlandığında kendi taraftarın demez mi deplasman tribününün ne önemi var? yani demez misiniz? gerçekçi olun biraz. çoğu deplaseci de üstünün kapalı olmasını düşünmez zaten. sezonda 1 gün gelicekler stada. ama kendi tribünün öyle mi? eskiaçığın yüzde 90'ının kombine olduğunu ve her maç full çektiğini düşünürsek, onları düşünmek çok abeste iştigal değildir sanırım?

 4. Mademki kapatıyorsun tamamiyle kapatırsın tribünü.Rakibinin taraftarına p.ç muamelesi yapmazsın.

  Yeni açıktaki taraftarını da düşünüyorsan,orayı da kapatırsın.Çoğu stadda rakip taraftarın yeri kötü değildir.Çoğuda sahayı net görür.

 5. bırakın allah aşkına ya.. yeni açıkta kendi taraftarları ıslanırken deplasman tribünü kapatmanın mantığı mı var ? o zaman da oraya gidecekler demez mi deplasmanı kapatıyolar biz burda ıslanıyoruz diye?
  Ayrıca 1 senede kaç yağmurlu veya karlı maça denk gelir. o maçlarda da deplasman tribünü ne kadar dolar derbi maçları haricinde.? her stadyumda kendi taraftarları rahat etsin diye, diğer takımlara stadın en kötü yeri verilmez mi ? aynı mantık değil midir ? bunları bir düşünün, ondan sonra şerefli şerefsiz bilmemnesi yapın..

 6. bu kadar şerefsiz bir camia daha olamaz

 7. Büyük ayıp!!İnsana verilen değer bu olmamalı!

 1. No trackbacks yet.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

Reklamlar
%d blogcu bunu beğendi: