ŞUNU AÇIKLAYIN DA BİLELİM2 karede aynı ama yukardaki arkadaş siyah-beyaz forma giydiği için sarı kartı yiyor. Aşağıdaki arkadaş ise bu hareketi yaptığı ile kalıyor. E bu durumu biri açıklasın ama değil mi !?

Reklamlar
 1. Geçen sene hakemlerin sarı kart istemek de istikrarsızlıkları vardı evet. Bazıları hafif hareketlere vermiyordu. Bazıları en ufak kart istemeye veriyolardı. Geçen sene Lincoln en az 2 kere o yüzden kart gördü ama Avrupa'da bir maçta yaptığında kart görmüyordu. Gelelim Delgado'nun hareketine ;
  kart istemekle , Delgado'nun “Ben bir kere yaptım kart gösterdin, ona niye göstermiyorsun.” demenin farkı sadece hafiflik farkıdır. Başka da fark yoktur. Dediğim gibi geçen sene istikrarsızlık vardı o konuda. Fotoğraftakilerle hiç bir alakası yok o konunun. Bizim de başımız yandı zaten o konuda geçene sene.

 2. Geçen seneki Delgado olayını hatırlatırım orrun bey.Oh canım ne ala.O ardaymış ta nasıl görmessin bu pozisyonu demişte vay vay cay. üzerinde siyeh beyaz forma olunca,Delgado hakeme ben bir kez yaptım sarı kart gösterdin dediğinde pat diye yapıştırıyorlar kırmızıyı alnının ortasına ama.Orası samiyen.gs aleyhine yapılan her hata da ayağını kaydırabilirler.Ama Beiktaşın sesi çıkmıyor garibim.Vurun abalıya.

 3. orrun'a katılıyorum…

 4. Hareketin devamlılığyla ilgili. Fotoğraflara bakarak yorum yaparsak çok farklı şeyler ortaya çıkar. Serdar Özkan'ın hareketinde 3-5 saniye sürdü devamlı hakeme o işareti yapıp bir şeyler söyledi. Arda'nın hareketinde ise devamlılığı yok.
  Yani şöyle düşünelim Serdar Özkan : “Hocam sen pozisyonu gördün bilerek vermedin, bu pozisyonu da görmüyosan nasıl hakemsin” tarzında yapıyor o hareketi.
  Arda ise : ” Hocam yaa nasıl görmezsin bu pozisyonu.?” gibisinden yapıyor.
  Umarım anlatabilmişimdir…

 5. Kızıştırmak ile hiç bir alakası yok. Benim kafama takılan, kurallar renklere göre mi değişiyor?

 6. Ne gerek var şimdi ortalığı kızıştırmaya semih? 🙂

 1. No trackbacks yet.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

Reklamlar
%d blogcu bunu beğendi: